poniedziałek, 2 czerwca 2014

Naklejki na laptop - akatja.pl

Naklejki na laptop - akatja.pl

Nalepki na laptopy


- to ponad 1000 wzorów nalepek o różnej tematyce. Każdy może znaleźć odpowiednią naklejkę na swój laptop. W ofercie mamy zarówno wzory skinów o klasycznej tematyce - kwiaty, zwierzęta, miasta, jak też nowoczesne grafiki i naklejki dla zakochanych. Swoją naklejkę znajdą też miłośnicy motoryzacji, kosmosu czy militariów. Nalepka na laptop dobrana zgodnie z zainteresowaniami, to wspaniały i tani prezent. Zapraszamy miłośników muzyki, pięknych widoków, sztuki Dalekiego Wschodu -do wybrania dla siebie ulubionego wzoru. Wasz notebook, laptop z naszą naklejką z całą pewnością będzie się prezentował znakomicie. Nalepki mają gładką, błyszczącą powierzchnię. Drukowane są na wysokiej jakości urządzeniach. Nadruk pokryty jest dodatkową warstwą laminatu, która sprawia, że nasza dekoracja na laptopa będzie trwała i estetyczna.
Największy dostępny format naklejki to 40x29cm. 


Kiedy znudzi się nam wygląd laptopa, lub jego obudowa nie wygląda już atrakcyjnie możemy w prosty sposób temu zaradzić. Naklejka to również dobry pomysł na zapobieganie zarysowaniom nowej obudowy. Jej koszt nie jest duży a przyklejenie nie sprawia większych problemów. W sklepie akatja.pl znajdziemy duży wybór różnych naklejek na laptopa (i nie tylko). Obrazki podzielone są na 17 kategorii co ułatwia wyszukanie czegoś dla siebie z pośród ponad 1000 wzorów. Wybierając naklejkę dla siebie miałam spory dylemat. Ostatecznie wybór padł na piękny, nieco chłodny i tajemniczy krajobraz. Spodziewałam się, że naklejka która do mnie przyjdzie będzie miała standardowy wymiar, była ona jednak nieco większa i musiałam ją samodzielnie przyciąć. Nie stanowi to jednak żadnego problemu, gdyż możemy zamówić naklejkę o dowolnym rozmiarze nieprzekraczającym wymiaru 40x29cm. Na stronie znajdziemy następującą informację: Jeśli chcesz otrzymać naklejkę w konkretnym formacie, czy z zaokrąglonymi rogami - podaj wymiary (w centymetrach - wysokość i szerokość) -
w rubryce "Uwagi" w Podsumowaniu Zakupów.


Przyklejenie naklejki nie jest trudne, należy jednak zadbać o to aby powierzchnia była czysta i sucha. Wszystkie nierówności na obudowie, takie jak logo firmowe przebijają delikatnie przez naklejkę co mi akurat nie przeszkadza. Naklejkę przykleiłam na początku maja i jak na razie sprawuje się bezproblemowo. Na dzień dzisiejszy bardzo polecam naklejki na laptop ze sklepu akatja. Cena takiej naklejki to ok. 17 zł, uważam, że nie jest to wysoka kwota jak na taką metamorfozę  naszego laptopa ;)

Jeżeli skusicie się na naklejkę z tego sklepu to koniecznie rozejrzyjcie się po pozostałym asortymencie , znajdziecie tam np. przydatne naklejki na przyprawy, czy też na słoiczki z przetworami, ale o tym jeszcze napiszę ;)

6 komentarzy:

 1. Miałam taką naklejkę i dość długo się trzymała, ładna oprawa dla laptopa ale ciężko się odkleja ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. kiedyś myślałam o ozdobieniu tak swojego starego laptopa

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka naklejka to rzeczywiście fajna sprawa . Zupełnie zmienia wygląd laptopa ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne takie naklejki, ale jeszcze takich nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!