środa, 8 stycznia 2014

Yankee Candle - Snow in Love


Yankee Candle - Snow in Love

O zapachu...


Zima lubi dzieci najbardziej na świecie, a Yankee Candle potrafi wszystkich, nawet największych zmarzluchów przekonać do tego, że nawet największy śnieg i mróz można pokochać. Wszystko za sprawą Snow In Love – zjawiskowej, zamkniętej w jasnym wosku mieszanki, która pachnie jak poranny, grudniowy spacer, albo jak szalona przejażdżka na sankach. A to przez obecność nut nawiązujących do zapachu leśnych, przykrytych śnieżną kołdrą drzew połączonych ze świeżym aromatem mroźnego powietrza. Tak przygotowana kompozycja pobudza, napawa energią i sprawia, że nawet największy śnieg i mróz zaczynamy postrzegać w innym, zdecydowanie bardziej pozytywnym świetle.

O woskach...


Woski Yankee Candle są tak intensywnie aromatyczne, że same z siebie – nawet schowane w szafie czy szufladzie – emanują pięknymi, naturalnymi nutami. Najlepiej jednak urocze tarteletki sprawdzają się w parze z dekoracyjnymi podgrzewaczami. Po umieszczeniu wosku w miseczce kominka i podgrzaniu go neutralną świecą, tarteletka topi się przez osiem godzin, wydzielając mocny, długo wyczuwalny aromat. Każdy wosk Yankee Candle wykonany jest z naturalnych składników, a własnoręczne mieszanie i rozgrzewanie w tym samym czasie kilku tarteletek staje się wyśmienitą okazją do stworzenia autorskich, wnętrzarskich perfum.Dosyć delikatny ciekawy zapach. Kojarzący się mi przede wszystkim z zimowymi zabawami takimi jak jazda na łyżwach, zjeżdżanie na sankach czy też bitwa na śnieżki. 

Zapach trudny do zdefiniowania, ma w sobie zimowy urok. Jednocześnie ciepły, zmysłowy oraz odrobinę orzeźwiający (być może za sprawą drzew iglastych).

Nadaje się szczególnie do większych pomieszczeń. Jest bardzo wydajny, mały kawałek wosku wystarczy aby w domu unosił się jego aromat. Jeżeli przesadzimy z jego ilością może się zrobić nie przyjemnie :) Sama muszę mieć szczególny humor aby nabrać na niego ochotę, nie zawsze działa na mnie pozytywnie.

Specyfikację produktu oraz jego cenę znajdziecie tutaj.

Ten jak i inne zapachy Yankee Candle dostaniecie w sklepie Internetowym goodies.pl!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!