Przejdź do głównej zawartości

Brait Multi Surface - do czyszczenia wielu powierzchni. Czy naprawdę tak dobry jak o nim piszą?


Brait Multi Surface - do czyszczenia wielu powierzchni.


Kilka słów o produkcie: To wielofunkcyjny środek przeznaczony do czyszczenia rożnych powierzchni. Dzięki nowoczesnej recepturze składników Brait można stosować m.in. do sprzętu tv/hifi/video z wyjątkiem ekranów plazmowych i LCD, kokpitów samochodowych, metalu, powierzchni drewnianych, szklanych oraz z tworzyw sztucznych. Multiclean skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia jak: zaschnięte plamy, osady, zacieki i inne, a formula "Protect System +" zabezpiecza powierzchnie zapewniając efekt czystości na dłużej.


Moje opakowanie Braita sięgnęło już dna a ja jestem gotowa aby podzielić się z Wami moja opinią na jego temat. 
Podczas robienia porządków lubię mieć pod ręką produkt, który jest wielofunkcyjny dlatego Brait Multiclean to idealny środek dla mnie. Przy użyciu jedynie tego sprayu czyściłam meble, lustra, sprzęt elektroniczny (dvd, głośniki, tv itp.), klosze od lamp, bibeloty, szkło, parapety. Uważam, że to spora oszczędność czasu, miejsca, pieniędzy oraz niesamowita wygoda. 
Tak jak obiecał producent Braitem możemy czyścić wiele różnych powierzchni bez narażenia ich na zniszczenia. Jednak jakie są efekty?

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak szkło od mojego kominka wygląda po przetarciu go ścierką i Braitem. Jestem bardzo zadowolona, gdyż wcześniej chcąc je wyczyścić musiałam poświęcić więcej czasu i energii.


Kolejne zdjęcia przedstawiają to jak Brait poradził sobie z szybą, którą dzień wcześniej pomazałam innym środkiem do czyszczenia. Dzięki Braitowi szyba była czysta w przeciągu chwili i nie było żadnych rozmazań i zacieków :). Jestem w szoku, że środek służący do czyszczenia wielu powierzchni bez zarzutu poradził sobie nawet z taką "ciężką" dla mnie powierzchnią.

O tym, że Brait jest wielofunkcyjny i dobrze radzi sobie z zabrudzeniami już wiemy, ale czy chroni powierzchnie przed szybkim osadzaniem się kurzu? 

Mieszkam na parterze a z racji, że jestem osobą wiecznie "chłodno-lubną" często mam otwarte  okna. To z pewnością przekłada się na fakt, że kurz na moich meblach zbiera się bardzo szybko. Już po kilku godzinach jest on widoczny a żeby mieć cały czas czysto musiałabym wycierać meble dwa razy dziennie. Czasem zdarzało mi się dobrać taki środek, który tworząc powłokę ochronną zapobiegał tak szybkiemu osadzaniu się kurzu. Brait pod tym względem również radzi sobie bardzo dobrze. Po wyczyszczeniu powierzchni tym środkiem mogłam cieszyć się brakiem kurzu o wiele dłużej.

Jakie są Wasze ulubione środki do czyszczenia? Znacie nowy Brait Multi Surface?
Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!

Popularne posty z tego bloga

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!
„Woń była niezwykle specyficzna, ostra jak dym, ale i słodkawa. [...] tak muszą pachnieć kwiaty na samym dnie piekła.” Kazimierz Kyrcz.
Opisanie tego zapachu to nie lada wyzwanie, gdybym miała zrobić to krótko i zwięźle to odniosłabym się właśnie do słów z książki ,,Efemeryda".
Jacques Battini to francuska marka perfum. ,,Jacques Battini urodził się w 1948 r na Korsyce w rodzinie cenionego perfumiarza i od wczesnej młodości towarzyszyło mu marzenie, aby odnaleźć prawdziwe piękno. Kiedy skończył 18 lat wyruszył w swoją wielką podróż dookoła świata, która już na zawsze miała odmienić jego życie. Nie bacząc na wojny, epidemie i przeciwności losu, odwiedził wiele krajów: Indie, Polinezję, Oceanię, Tajlandię, Amerykę Południową i zdał sobie sprawę, że prawdziwe piękno skrywa każda kobieta. Kiedy po latach wrócił na ukochaną Korsykę, Jacques postanowił stworzyć coś unikalnego i niezapomniane…

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?Odżywkę quickmax otrzymałam już dosyć dawno od firmy LuxStyle . Regularna cena tej odżywki to 250 zł, obecnie jest na nią promocja (cena aktualna 150 zł). Spodziewałam się po tej odżywce wiele. Producent obiecuje, że nasze rzęsy i brwi staną się: 1. Wyglądające na bajecznie długie
2. Wyglądające na bajecznie pełniejsze
3. Bajecznie wyraziste
Ponadto na stronie LuxStyle możemy znaleźć takie informacje:
Wyobraź sobie! W ciągu tylko jednego tygodnia, zaczniesz widzieć różnicę z QuickMax
Klinicznie udowodnione działanie na wszystkich kobietach
Niezależne badania kliniczne wykazały, że wszystkie kobiety które używały QuickMax rozwinęły zauważalnie dłuższe, grubsze i o wiele piękniejsze rzęsy i brwi. Jest świetny dowód na to. Unikalna, opatentowana formuła została rozwinięta przez naukowców którzy wiodą prym na polu badań kosmetycznych.
Na stronie znajdziemy oczywiście jeszcze więcej obietnic i informacji o tym p…

Lovely, Color Wear Long Lasting. Pomadki w kredce, moja recenzja.

Lovely, Color Wear Long Lasting. 
Pomadki w pisaku z Lovely testuję od czerwca, są one nadal dostępne w sprzedaży a ich cena w Rossmannie to 7,49 zł. Czy w takiej cenie da się kupić dobry produkt do ust?  Jak już wiele razy udowodniono tanie nie zawsze znaczy złe. Ta zasada działa również w drugą stronę, co często okazuje się bolesne dla naszego portfela.