piątek, 21 grudnia 2012

Top Coat. Matte one Night. Kinetics

Top Coat. Matte one Night. Kinetics

Top coat marki Kinetics mam przyjemność testować dzięki współpracy z firmą Sense & Body za pośrednictwem Agencji PR www.getintouch.pl.

Matte one night top coat to emulsja matująca lakiery do paznokci. 
Dzięki niej w prosty sposób możemy osiągnąć efekt matu bez konieczności kupowania nowego lakieru.
Buteleczka zapakowana jest w kartonik i zawiera 15 ml top coat'u w mlecznym kolorze. Matte one night nie posiada daty ważności, ale możemy z niego korzystać 24 miesiące od czasu otwarcia. W składzie nie ma formaldehydu. Buteleczka jest dosyć wygodna i wygląda estetycznie. Pędzel pozwala na łatwe i szybkie rozprowadzenie top coatu na paznokciach. Po ok. 1 minucie od nałożenia Matte one night powierzchnia pomalowana wcześniej lakierem staje się całkowicie matowa. Mat utrzymywał się u mnie przez cały czas noszenia danego lakieru na paznokciach - ok. 3 dni. Top coat wysycha natychmiastowo.


Na zdjęciu powyżej dwa paznokcie od lewej strony - bez top coat, dwa paznokcie od prawej strony - z top coatem.

Dzięki temu produktowi możemy nie tylko zmienić efekt na całej płytce paznokcia, ale również wyczarować ciekawe wzory lub elegancki "ala french". Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "matujący top" a naszym oczom ukażą się różne inspiracje na wykorzystanie tego produktu.

Polecam ten matujący top coat, głównie dlatego, że efekt matu utrzymuje się dzięki niemu dosyć długo, z czym nie spotkałam się podczas używania podobnych produktów innych firm.

Jakie jest Wasze zdanie na temat takich produktów? Są one przydatne, czy może wolicie zaopatrzyć się w matowe lakiery do paznokci?
2 komentarze:

  1. Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie matujące top coaty :)Ale widzę, że fajny efekt daje.
    Ehh ci producenci, trochę wzbudzają w nas sztuczne potrzeby :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Super ;) Lubię matowe paznokcie, może się skuszę .

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!