Przejdź do głównej zawartości

Mega Krzem - opinia po 2 miesiącach kuracji


Mega Krzem z melatoniną- opinia po 2 miesiącach kuracji


Ten produkt zna już pewnie większość z Was więc nie muszę go obszernie przedstawiać.
Suplement diety otrzymałam od firmy AvetPharma 30 lipca. Opakowanie zawiera 60 tabletek powlekanych, należy przyjmować doustnie jedną tabletkę dziennie.

Jeżeli jesteście ciekawi składu zapraszam na stronę:Wygląd i funkcjonalność.
Tabletki są dosyć duże, ale ich kształt zapewnia łatwe połykanie. Mają intensywny, nieprzyjemny dla mnie zapach. Powiem szczerze, że przyjmowanie tego suplementu było dla mnie bardzo niekomfortowe. Jednak najważniejszy jest przecież efekt, więc sumiennie przyjmując Mega Krzem czekałam z nadzieją na zmianę stanu moich paznokci oraz włosów. 

Z jaki problemami chciałam się uporać?
- wypadanie włosów,
- krucha i słaba płytka paznokci
- pozbawione blasku włosy oraz matowe paznokcie


Działanie:
Już po tygodniu przyjmowania tabletek zauważyłam, że moje paznokcie stają się mocniejsze. Mniej się łamały i rozdwajały a właśnie o to mi chodziło. Wraz z czasem stawały się one coraz ładniejsze, zyskały zdrowy kolor. Z tego efektu jestem zadowolona i mogę już temu suplementowi wybaczyć minusy związane z jego przyjmowaniem.
Co z włosami? 
W zasadzie to nic, nie zauważyłam, żeby zaczęły wypadać mniej. Nie stały się one również "Piękne i lśniące..". Końcówki owszem są mniej rozdwojone, ale zaobserwowałam to dopiero po zastosowaniu maski regenerującej. Być może w jakimś stopniu jest to również zasługa Mega Krzemu - ciężko to określić.

Czy jestem zadowolona?
Oczywiście! Fakt, że suplement pomógł moim paznokciom jest dla mnie bardzo ważny. Wypadanie włosów w moim przypadku jest związane z chorobą. Być może dlatego Mega Krzem nie był w stanie temu zaradzić.


Jak suplement sprawdził się u Was?

Zapraszam na stronę:


Komentarze

 1. nei maiłam jeszcze tych tabletek zrewszta żadnych nie miałam :DDDDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Też brałam Mega Krzem i byłam zadowolona, paznokcie były widocznie mocniejsze i twardsze, a włosy mniej wypadały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie słyszałam o tych tabletkach :) ja biorę skrzypowitę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A moje paznokcie po tych tabletkach jak się łamały tak się łamią :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam dzisiaj, zobaczymy jak z efektami będzie u mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również kupiłam i czekam z niecierpliwością , bo okropnie wypadają mi włosy...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!

Popularne posty z tego bloga

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!
„Woń była niezwykle specyficzna, ostra jak dym, ale i słodkawa. [...] tak muszą pachnieć kwiaty na samym dnie piekła.” Kazimierz Kyrcz.
Opisanie tego zapachu to nie lada wyzwanie, gdybym miała zrobić to krótko i zwięźle to odniosłabym się właśnie do słów z książki ,,Efemeryda".
Jacques Battini to francuska marka perfum. ,,Jacques Battini urodził się w 1948 r na Korsyce w rodzinie cenionego perfumiarza i od wczesnej młodości towarzyszyło mu marzenie, aby odnaleźć prawdziwe piękno. Kiedy skończył 18 lat wyruszył w swoją wielką podróż dookoła świata, która już na zawsze miała odmienić jego życie. Nie bacząc na wojny, epidemie i przeciwności losu, odwiedził wiele krajów: Indie, Polinezję, Oceanię, Tajlandię, Amerykę Południową i zdał sobie sprawę, że prawdziwe piękno skrywa każda kobieta. Kiedy po latach wrócił na ukochaną Korsykę, Jacques postanowił stworzyć coś unikalnego i niezapomniane…

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?Odżywkę quickmax otrzymałam już dosyć dawno od firmy LuxStyle . Regularna cena tej odżywki to 250 zł, obecnie jest na nią promocja (cena aktualna 150 zł). Spodziewałam się po tej odżywce wiele. Producent obiecuje, że nasze rzęsy i brwi staną się: 1. Wyglądające na bajecznie długie
2. Wyglądające na bajecznie pełniejsze
3. Bajecznie wyraziste
Ponadto na stronie LuxStyle możemy znaleźć takie informacje:
Wyobraź sobie! W ciągu tylko jednego tygodnia, zaczniesz widzieć różnicę z QuickMax
Klinicznie udowodnione działanie na wszystkich kobietach
Niezależne badania kliniczne wykazały, że wszystkie kobiety które używały QuickMax rozwinęły zauważalnie dłuższe, grubsze i o wiele piękniejsze rzęsy i brwi. Jest świetny dowód na to. Unikalna, opatentowana formuła została rozwinięta przez naukowców którzy wiodą prym na polu badań kosmetycznych.
Na stronie znajdziemy oczywiście jeszcze więcej obietnic i informacji o tym p…

Lovely, Color Wear Long Lasting. Pomadki w kredce, moja recenzja.

Lovely, Color Wear Long Lasting. 
Pomadki w pisaku z Lovely testuję od czerwca, są one nadal dostępne w sprzedaży a ich cena w Rossmannie to 7,49 zł. Czy w takiej cenie da się kupić dobry produkt do ust?  Jak już wiele razy udowodniono tanie nie zawsze znaczy złe. Ta zasada działa również w drugą stronę, co często okazuje się bolesne dla naszego portfela.