Przejdź do głównej zawartości

Acne-stop czyli stop trądzikowi!

Acne-stop


acna stop
W ramach współpracy otrzymałam 3 próbki (po 5g każda) kremu zwalczającego trądzik Acne-stop.

Miałam przyjemność korespondować drogą mailową z Panią Justyną. Otrzymała bardzo ważne wiadomości i wskazówki którymi chciałabym się z Wami podzielić.

Przy stosowaniu Acne-stop należy wiedzieć, że:


-na początku stosowania możliwe jest pogorszenie stanu cery (jest ono wynikiem oczyszczania skóry od wewnątrz- poprawa najczęściej następuję po ok. 2 tygodniach)


-podczas aplikacji należy unikać kontaktu kremo-żelu z włosami (brwiami, rzęsami, włosami na głowie) oraz kontaktu ze śluzówkami (bliskie okolice oczu, ust oraz nosa),
-aby efekt kuracji był trwały należy stosować Acne-stop minimum 3 miesiące (optimum 6 miesięcy),
-nakładając cienką warstwę preparatu opakowanie 50g powinno starczyć na 2-3 miesiące,
-Acne-stop należy stosować 2 razy dziennie na oczyszczoną i suchą  twarz,
-Należy również pamiętać o częstej zmianie ręcznika osobistego do twarzy, codziennej zmianie poszewki na poduszkę oraz o oczyszczaniu twarzy specjalnymi produktami bez kontaktu z wodą z kranu (są to potencjalne duże skupiska bakterii)
Oczywiście opinię znajdziecie na moim blogu po zużyciu wszystkich próbek (za około 3 tygodnie).


Komentarze

 1. Mi się cera pogorszyła.. Czekam na wyleczenie tego ustrojstwa, a Tobie życzę powodzenia w testowaniu i czekam na recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. już nie mogę doczekać się recenzji, tylko jaka jest cena tego produktu ? pozdrawiam i zapraszam do sb na nowa-graciarnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Tutaj podane są ceny: http://acne-stop.pl/kup-online/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za nawiązaną współpracę :) Czekamy na recenzję, a w razie pojawienia się pytań bądź wątpliwości zachęcam do kontaktu: info@acne-stop.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Aż takich problemów z cerą nie mam i bałabym się stosować ACNE jeżeli wiedziałabym, że cera się pogorszy. Zawsze wtedy panikuję. ;D No, ale co poradzić. Stres. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszelkie formy aktywności na moim blogu. Każdy szczery komentarz daje mi mnóstwo siły i całą masę radości!

Popularne posty z tego bloga

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!

Jacques Battini - Night Dream made with Swarovski elements. Recenzja zapachu rodem z piekła!
„Woń była niezwykle specyficzna, ostra jak dym, ale i słodkawa. [...] tak muszą pachnieć kwiaty na samym dnie piekła.” Kazimierz Kyrcz.
Opisanie tego zapachu to nie lada wyzwanie, gdybym miała zrobić to krótko i zwięźle to odniosłabym się właśnie do słów z książki ,,Efemeryda".
Jacques Battini to francuska marka perfum. ,,Jacques Battini urodził się w 1948 r na Korsyce w rodzinie cenionego perfumiarza i od wczesnej młodości towarzyszyło mu marzenie, aby odnaleźć prawdziwe piękno. Kiedy skończył 18 lat wyruszył w swoją wielką podróż dookoła świata, która już na zawsze miała odmienić jego życie. Nie bacząc na wojny, epidemie i przeciwności losu, odwiedził wiele krajów: Indie, Polinezję, Oceanię, Tajlandię, Amerykę Południową i zdał sobie sprawę, że prawdziwe piękno skrywa każda kobieta. Kiedy po latach wrócił na ukochaną Korsykę, Jacques postanowił stworzyć coś unikalnego i niezapomniane…

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?

Quickmax - odżywka do rzęs i brwi za niemałe pieniądze. Czy warta chociaż złotówkę?Odżywkę quickmax otrzymałam już dosyć dawno od firmy LuxStyle . Regularna cena tej odżywki to 250 zł, obecnie jest na nią promocja (cena aktualna 150 zł). Spodziewałam się po tej odżywce wiele. Producent obiecuje, że nasze rzęsy i brwi staną się: 1. Wyglądające na bajecznie długie
2. Wyglądające na bajecznie pełniejsze
3. Bajecznie wyraziste
Ponadto na stronie LuxStyle możemy znaleźć takie informacje:
Wyobraź sobie! W ciągu tylko jednego tygodnia, zaczniesz widzieć różnicę z QuickMax
Klinicznie udowodnione działanie na wszystkich kobietach
Niezależne badania kliniczne wykazały, że wszystkie kobiety które używały QuickMax rozwinęły zauważalnie dłuższe, grubsze i o wiele piękniejsze rzęsy i brwi. Jest świetny dowód na to. Unikalna, opatentowana formuła została rozwinięta przez naukowców którzy wiodą prym na polu badań kosmetycznych.
Na stronie znajdziemy oczywiście jeszcze więcej obietnic i informacji o tym p…

Lovely, Color Wear Long Lasting. Pomadki w kredce, moja recenzja.

Lovely, Color Wear Long Lasting. 
Pomadki w pisaku z Lovely testuję od czerwca, są one nadal dostępne w sprzedaży a ich cena w Rossmannie to 7,49 zł. Czy w takiej cenie da się kupić dobry produkt do ust?  Jak już wiele razy udowodniono tanie nie zawsze znaczy złe. Ta zasada działa również w drugą stronę, co często okazuje się bolesne dla naszego portfela.